Šiuolaikinis erekcijos sutrikimų gydymas. Ekstrakorporinė šoko bangų terapija.

Pradinis » Šiuolaikinis erekcijos sutrikimų gydymas. Ekstrakorporinė šoko bangų terapija.

Gal Jums sunku pasiekti ir išlaikyti pakankamą erekciją lytinių santykių metu?

Gal  Jūsų seksualiniam gyvenimui trūksta impulsyvumo, nes prieš kiekvienus lytinius santykius turite vartoti tabletes erekcijai gerinti?

Šiuo metu yra gydymo metodų, kurie turi ilgalaikį išliekamąjį poveikį erekcijai.

Vienas naujausių gydymo būdų yra ekstrakorporinė šoko bangų terapija (angl. Extracorporeal Shock Wave Therapy- ESWT).

Kaip tai veikia?

Specialiu aparatu yra sukeliamos žemo intensyvumo smūginės bangos, kuriomis yra veikiama vyro varpa. Šios bangos varpos kavernoziniuose kūnuose ir varpos kraujagyslėse sukelia mikrotraumą, dėl ko yra atpalaiduojami augimo faktoriai. Jie stimuliuoja naujų kraujagyslių formavimąsi (neoangiogenezę) ir esančių kraujagyslių atsinaujinimą. Be to, šios bangos suskaldo kraujagyslėse susiformavusias aterosklerotines plokšteles. Pagerėjusi varpos kraujotaka pagerina erekciją, sustiprina vaistinių preparatų, skirtų erekcijai gerinti, poveikį.

Tinkamas kandidatas šiam gydymui

Pacientas, turintis kraujagyslinės kilmės erektilinę disfunkciją. 40-80 metų vyrų dažniausia erekcijos sutrikimo priežastis yra pablogėjusi varpos kraujotaka. To dažniausios priežastys yra: aterosklerozė, hipertenzija, cukrinis diabetas, rūkymas ir tt.

Ar tai saugu?

Neabejotinai taip. Vienintelis pastebėtas nepageidaujamas poveikis yra nedidelis varpos odos paraudimas, praeinantis savaime. Procedūros metu gali būti juntamas nestiprus dilgčiojimas. Iš karto po procedūros galima grižti į savo įprastinę veiklą.

Kiek laiko trunka gydymas

Gydymo kursas susideda iš 6 procedūrų, atliekamų 1-2 kartus per savaitę. Procedūra trunka apie 20 min. Esant poreikiui, gydymo kursą galima kartoti.

Kur kreiptis?

Registruokitės urologo – seksologo konsultacijai telefonu: +37068641970

Jums bus suteikta išsami informacija ir sudarytas individualus gydymo planas.

Skambinkite!
Adresas