Šiuolaikinis erekcijos sutrikimų gydymas. PRP terapija.

Pradinis » Šiuolaikinis erekcijos sutrikimų gydymas. PRP terapija.

Erektilinė disfunkcija (ED) – tai nuolatinis negebėjimas pasiekti ir išlaikyti varpą erekcijos būklės, pakankamos penetracijai (vyro varpos įvedimas į moters makštį sueities metu) ir lytiniam aktui atlikti.

Erektilinė disfunkcija neigiamai veikia vyro fizinę ir psichosocialinę sveikatą, labai pablogina paciento ir jo partnerės gyvenimo kokybę.

Erektilinės disfunkcijos dažnis aiškiai koreliuoja su pacientų amžiumi. Nuo 45 metų dažniausia erekcijos sutrikimų priežastis yra varpos kraujotakos sumažėjimas.  Epidemiologinių tyrimų metu net 36 proc. pacientų, kurių amžius 40-70 metų, nustatyta vidutinė ar ryški erektilinė disfunkcija.

Dažniausiai taikomi medikamentiniai gydymo būdai veikia tik sutrikimo simptomus, jų poveikis yra laikinas ir turi nemažai pašalinių reiškinių.

Dažniausios ED priežastys

Kraujagyslių patologija: širdies ir kraujagyslių ligos, hipertenzija.

Neurologinės priežastys: išsėtinė sklerozė, Parkinsono liga, navikai, insultas, tarpslankstelinių diskų išvaržos,  polineuropatija.

Anatomijos ypatumai: Peirono liga, varpos lūžimas, mikropenis, hipospadijos, epispadijos.

Endokrininė patologija: cukrinis diabetas, hipogonadizmas, hiperprolaktinemija, Kušingo sindromas.

Vaistinių preparatų poveikis: antidepresantai, antiandrogenai, metadonas, kokainas, antihipertenziniai .

Psichogeniniai veiksniai: lytinio potraukio sumažėjimas, stresas, seksualinės traumos, alkoholizmas.

Sprendimas – PRP injekcijos erekcijos gerinimui

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų paties kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma (angl. Platelet Rich Plasma- PRP). Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas.

PRP gydymo privalumai

Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.

Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Neskausminga procedūra.  Varpa yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.

Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Akivaizdūs gydymo rezultatai:

  • pagerėja varpos funkcija
  • pagerėja kraujo pritekėjimas
  • padidėja varpos apimtis

Pirminis rezultatas matomas iškart, o ilgalaikis rezultatas ateina per kelias savaites.

Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį.

Gydymas atliekamas su Šveicarų kompanijos „Regen Lab“ produkcija, kuri turi patvirtintus rezultatus iš daugiau nei 150 atliktų klinikinių tyrimų. „Regen Lab“ rinkiniai turi CE sertifikatą ir yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Tarp medicinos specialistų „Regen Lab“ prietaisai pripažįstami kaip vieni patikimiausių ir veiksmingiausių PRP gaminimo priemonių.
PRP procedūra taikoma ne tik erekcijos sutrikimams gydyti. Ji veiksminga gydant Peirono ligą, kuomet atsiradę pakitimai varpoje ją deformuoja.

PRP terapija yra novatoriška, saugi šio amžiaus procedūra, gerinanti vyro seksualinio gyvenimo kokybę.

Skambinkite!
Adresas