AR KASDIENINIS SEKSAS PADARYTŲ MUS LAIMINGESNIAIS?

Pradinis » Straipsniai » AR KASDIENINIS SEKSAS PADARYTŲ MUS LAIMINGESNIAIS?
AR KASDIENINIS SEKSAS PADARYTŲ MUS LAIMINGESNIAIS?

Tyrimai rodo, kad dauguma susituokusių porų užsiima seksu nuo kelių kartų per savaitę iki kelių kartų per mėnesį. Labai mažas procentas sutuoktinių tai daro kiekvieną dieną. Bet sekundę įsivaizduokime, kad tai bando padaryti žmonės, kurie šiuo metu lytinių santykių išvis neturi.

Kas nutiktų? Ar seksas kiekvieną dieną padarytų juos laimingesniais ir pakeistų jų gyvenimą?

Kelios poros sugalvojo atlikti savo asmeninį tyrimą, kurio metu savanoriškai užsiėmė seksu kiekvieną dieną ir dokumentavo savo patirtį. Kiekvieną dieną poroms buvo vis sunkiau atlikti lytinį aktą bei dauguma nusprendė nustoti tai daryti praėjus vos mėnesiui. Jie teigė, kad vos po keleto dienų seksas pradėjo darytis nemalonus bei nuobodus. Lytiniai santykiai tapo priverstiniu dalyku – tai, ką jie turi padaryti, nors tuo metu ir nenori.

Šių porų tyrimas bei patirtis atitinka ir mokslinio tyrimo rezultatus. Jo metu dalyvavo poros, kurios šiuo metu turėjo lytinius santykius maždaug 5-6 kartus per mėnesį. Jų buvo paprašyta, jog padidintų savo seksualinį aktyvumą dvigubai.

Paaiškėjo, jog tie, kurie bandė turėti daugiau sekso bei stengėsi įvykdyti nusistatytą lytinių aktų skaičių, tyrimo pabaigoje buvo mažiau laimingi palyginti su tais, kurie išlaikė tą patį seksualinį dažnumą.

Atsiminkite, kad šios poros net nebandė turėti lytinių santykių kiekvieną dieną – jos bandė padidinti santykių skaičių nuo 5-6 kartų per mėnesį iki 10-12 kartų. Tai reiškia, kad poroms akivaizdžiai nereikia priverstinai užsiimti seksu, ir jiems tai daugiau kenkia, nei atneša laimę.

Trumpai tariant, nors ir idėja turėti savo gyvenime daugiau sekso skamba puikiai, bet save verčiant dažniau tai daryti – laimės tikrai nepasieksite. Geriau atsižvelkite į sekso kokybę, o ne kiekybę.

Skambinkite!
Adresas