Ar moterys suvaidina orgazmą jog sulaikytų savo partnerį nuo neištikimybės?

Pradinis » Straipsniai » Ar moterys suvaidina orgazmą jog sulaikytų savo partnerį nuo neištikimybės?
Ar moterys suvaidina orgazmą jog sulaikytų savo partnerį nuo neištikimybės?

Tyrimai rodo, kad dauguma moterų yra bent kartą gyvenime suvaidinusi orgazmą. Tai tikriausiai nestebina nei vieno iš mūsų, atsižvelgiant į tai, kad gyvename pasaulyje, pilname klastočių, netikrų jausmų bei išdavysčių.

Bet kokia yra visų tų dūsavimų, dejonių ir riksmų motyvacija? Ar tai tik dėl malonumo, ar yra kažkas kito? Atsakymas į šį klausimą yra sudėtingesnis nei gali pasirodyti. Moterys nurodo begalę priežasčių, kodėl jos suvaidina orgazmus: nuo pačio malonumo padidinimo iki partnerio jaudulio padidinimo. Tačiau naujausieji tyrimai atskleidė dar vieną galimą motyvą: užkirsti kelią savo partneriui jas apgaudinėti ar nutraukti santykius.

Šiame tyrime buvo apklaustos 453 studentės. Joms buvo užduoti klausimai apie jų dabartinius romantinius santykius, įskaitant ir tai, ar jos kada nors suvaidino orgazmą su savo partneriu. Daugiau nei pusė moterų (54 proc.) teigė, kad bent kartą apsimetė, jog patyrė kulminaciją-orgazmą. Tačiau įdomiausias šio tyrimo pastebėjimas buvo tas, kad moterys, kurios dažniausiai sakė suvaidinančios orgazmą, darydavo tai manančios, jog jų partneriai gali būti joms seksualiai neištikimi. Be to, šios moterys, kurios klastojo orgazmus, buvo susirūpinusios savo santykių išlaikymo klausimu. Pavyzdžiui, jos dažniau skambindavo savo partneriui, kad žinotų kuo jis tuo metu užsiima, ar jis nesusitikinėja su kitomis moterimis, kurios bando su juo flirtuoti.

Šis tyrimas įrodo, kad kai kurioms moterims suvaidinti orgazmai turi šiek tiek platesnę strategiją, kuria siekiama užkirsti kelią jų partnerio nuklydimui į šoną. Tačiau negalime galutinai teigti, jog visos moterys turi šį tikslą. Kai kurios galbūt yra tiesiog per daug sunerimusios ar susirūpinusios dėl savo santykių, kad pasiektų natūralią kulminaciją. Be to, šis tyrimas mums nepasako, ar tokia strategija netgi padėtų moteriai išlaikyti savo vyrą šalia.  Teoriškai atrodo tikėtina, kad taip gali būti, atsižvelgiant į tai, kad vyrams dažnai patinka, kai jų dėka partnerė aimanuoja ir dejuoja iš malonumo.

Kad ir kaip bepažvelgtumėte, nesvarbu, ar orgazmas tikras, ar suvaidintas, – tai ta tema, kurią mokslininkams dar tyrinėti ir tyrinėti.

Skambinkite!
Adresas