Ar vyrai irgi linkę suvaidinti orgazmus?

Pradinis » Straipsniai » Ar vyrai irgi linkę suvaidinti orgazmus?
Ar vyrai irgi linkę suvaidinti orgazmus?

Kalbant apie suvaidintus orgazmus, labai dažnai girdimas mitas, jog vyrai to nedaro bei jiems orgazmo suklastoti neįmanoma. Bet ar tuo reikėtų tikėti? Nejaugi vyrams suvaidinti orgazmą yra taip pat paprasta kaip ir moterims ir ar jie dažnai linkę tai daryti?

Tikriausiai teko matyti klasikinį filmą “Kai Haris sutiko Salę”. Šio filmo personažas kartą pasakė: “Dauguma moterų tikrai nors kartą yra suvaidinusios orgazmą”. Ir ji buvo teisi. Tyrimais nustatyta, kad kas antra moteris yra savo gyvenime nors kartą tai padariusi prieš savo partnerį.

Bet kaip gi su vyrais? Ar jie taip pat tai daro bei klastoja savo ejakuliacijas su moterimis? Anksčiau atrodė, jog tokio tyrimo net nereikia, nes vyrai beveik visada patiria orgazmą arba dėl to, kad jų orgazmas dažnai lieka pastebėtas. Tačiau paaiškėjo, jog šios prielaidos yra neteisingos.

2010 m. tyrime, paskelbtame „Journal of Sex Research“, buvo apklausta 180 vyrų bei 101 moteris. Jų buvo klausiama, ar jie nors kartą per savo gyvenimą yra suvaidinę orgazmą. Remiantis ankstesniais tyrimais, 50% moterų į šį klausimą buvo atsakiusios teigiamai. Šio tyrimo metu net 25% vyrų taipogi prisipažino nors kartą suvaidinę ejakuliaciją. Jie net įvardino kelis skirtingus klastojimo būdus, tokius kaip:

  • „aš tiesiog išleidau kelias aimanas iš malonumo ir pasakiau jai jog naktis buvo nereali“;
  • „aš tiesiog sustojau, pasakiau jai, kad baigiau ir išėjau į tualetą“.

Keli vaikinai taip pat papasakojo apie „įkalčių“ pašalinimo metodą. Jie tiesiog prezervatyvą nusiimdavo slapčia, kad jų partnerė negalėtų pamatyti, jog jie orgazmo nepasiekė.

Bet kodėl gi vyrai suvaidina orgazmus? Daugiau nei 80% tą padariusių vyrų teigė, kad jie tiesiog buvo pavargę ir norėjo kuo greičiau užbaigti lytinį aktą. Kai kurie sakė, jog seksas buvo neįdomus ir jų pilnai neįtraukė, arba jog jie tiesiog neturėjo tam nuotaikos. Dauguma nurodė alkoholį kaip vieną iš priežasčių, arba jog jie tą dieną jau buvo pasiekę kulminaciją ir nebeturėjo jėgų arba nebegalėjo pasiekti antrosios.

Be to, 58% klastotojų teigė, kad apsimetė tik dėl to, jog išvengtų neigiamų pasekmių, tokių kaip aiškinimasis savo partnerei, jos nusivylimas bei neigiamos emocijos.

Remiantis šiais rezultatais, galime teigti jog vyrai suvaidina orgazmus, kad pasijaustų geriau. Žinoma, moterys tai daro dėl panašių priežasčių, nors vienintelis skirtumas tarp vyrų ir moterų suvaidinto orgazmo priežasties yra tas, jog moterys nenori nuvilti savo partnerio, o vyrai tiesiog yra „ne nuotaikoje“.

Trumpai tariant – taip, vyrai orgazmus suvaidina. Jie gali tai daryti beveik taip pat dažnai kaip ir moterys ir tikrai randa būdą nuo savo partnerių tai nuslėpti.

Skambinkite!
Adresas