Kaip gėjai ir lesbietės reaguoja į heteroseksualų pasiūlymus?

Pradinis » Straipsniai » Kaip gėjai ir lesbietės reaguoja į heteroseksualų pasiūlymus?
Kaip gėjai ir lesbietės reaguoja į heteroseksualų pasiūlymus?

Buvo atlikta daugelis tyrimų, kurie bandė ištirti kaip vyrai ir moterys reaguoja į vienkartinius lytinių santykių pasiūlymus. Tačiau šie tyrimai buvo skirti daugiausia heteroseksualiems žmonėms. Šių tyrimų išvada buvo tokia, jog heteroseksualūs vyrai dažniau sutinka su vienkartiniu seksu nei heteroseksualios moterys.

Bet kaip gi būtų su lesbietėmis ir gėjais? Ar yra didelis skirtumas tarp jų ir heteroseksualų?

Tyrėjai prognozavo, kad siūlant vienkartinį seksą tarp gėjų ir lesbiečių nebus jokio skirtumo, nes jie „žmonės, kurie mėgsta pasinerti į iššūkius bei įvairius romantinius santykius“.

Yra žinoma, kad vyrai patiria orgazmą dažniau ir lengviau negu moterys kai kalbama apie heteroseksualus (ypač atsitiktinio sekso metu). O štai lesbiečių ir gėjų tarpe visų orgazmo rodikliai yra vienodi bei labai aukšti.

Dviejų skirtingų tyrimų metu gėjų ir lesbiečių buvo paprašyta atsakyti į klausimus bei pabandyti prisiminti savo paskutinįjį gautą vienkartinio sekso pasiūlymą. Buvo nagrinėjama daug įvairių atsitiktinio sekso aspektų, tačiau daugiausiai kalbėsime apie tuos, kurie sutiko su šiais pasiūlymais. Abu tyrimai parodė, kad gėjai žymiai dažniau „pasirašo“ tokiai avantiūrai nei lesbietės (pirmojo tyrimo metu : gėjai- 71%, lesbietės – 54%. Antrojo tyrimo metu: gėjai- 76%,  lesbietės- 62%).

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad abiejų tyrimų metu dauguma lesbiečių teigė turėjusios tokio pobūdžio lytinius santykius ir ne kartą.

Keletas kitų pastebėjimų:

  • Abiejuose tyrimuose tiek gėjai, tiek lesbietės teigė esantys ne prieš tokio pobūdžio seksą, bei išreiškė pozityvią nuomonę bei savo įžvalgas apie tai. Panašu, jog toks seksas daugumai atnešė didelį malonumą.
  • Antrojo tyrimo metu buvo išsamiau nagrinėjama, iš kokios orientacijos žmogaus šis pasiūlymas buvo priimtas. Nustatyta, kad homoseksualūs vyrai dažniau nei lesbietės priėmė pasiūlymus iš smalsių heteroseksualų (gėjai- 80 %, lesbietės- 52 %). Tuo tarpu, iš biseksualių asmenų pasiūlymus tiek lesbietės tiek gėjai priėmė labai panašiai (73 % ir atitinkamai 77 %).
  • Antrasis tyrimas taip pat parodė, kad homoseksualai vyrai buvo pasiruošę priimti atsitiktinio sekso pasiūlymus neatsižvelgiant į siūlymo teikėjo orientaciją, o lesbietės „smalsiųjų ir norinčių išbandyti“ heteroseksualų pasiūlymų atsisakė dažniau nei biseksualų.
  • Antrojo tyrimo metu buvo taip pat išsiaiškinta, kodėl lesbiečių netraukė heteroseksualų pasiūlymai. Jos teigė, jog homoseksualai moka pasiūlyti seksualiau bei labiau įtraukti jas į šį vienos nakties žaidimą.

Žinoma, šis tyrimas pilnai neatspindi visų gėjų ir lesbiečių bendruomenės santykių. Tyrimais sunku nustatyti dažnį, aplinkybes bei būdus, kurių metu šios grupės patiria atsitiktinį seksą.

Skambinkite!
Adresas