KAIP IŠSAUGOTI MEILĘ IR SANTYKIUS PANDEMIJOS LAIKOTARPIUI?

Pradinis » Straipsniai » KAIP IŠSAUGOTI MEILĘ IR SANTYKIUS PANDEMIJOS LAIKOTARPIUI?
KAIP IŠSAUGOTI MEILĘ IR SANTYKIUS PANDEMIJOS LAIKOTARPIUI?

Saviizoliacija karantino metu vienišam asmeniui, gyvenančiam toli nuo savo mylimųjų gali būti tikras iššūkis. Tokie žmonės tampa itin vieniši, ypač žinodami, jog kiti namuose leidžia laiką su savo mylimaisiais.

Vis dėlto, gali būti ir nepakenčiamai sunku būti uždarytam su žmogumi, kuris galbūt yra užsikrėtęs COVID-19. Atsižvelgiant į tai, kad viruso simptomai pasireiškia mažiausiai po penkių dienų nuo užsikrėtimo momento, labai sunku žinoti, ar partneris, su kuriuo gyvenate yra sveikas ir negali jums pakenkti.

Prieš padarant drastiškus sprendimus, bei paliekant savo antrąją pusę, ar pradedant nešioti apsauginius kostiumus namuose, pravartu žinoti kai kuriuos įdomius dalykus, kuriuos galėtumėte taikyti sau koronaviruso metu. Štai keli būdai, kaip išsaugosite santykius pandemijos sūkuryje.

AR KORONAVIRUSAS YRA LYTIŠKAI PLINTANTIS?

Ne, arba kolkas tai dar nėra įrodyta. Deja, jūs tikrai galite užsikrėsti bučiuodami savo mylimą žmogų, jeigu šis serga.

Jau visiems yra žinoma, kad koronavirusą žmonės gali perduoti kosėdami. Štai kodėl yra taip svarbu užsidengti burną bei nuvalyti paviršius, ant kurių galėjo nusėsti jūsų seilės. Kas be ko, bučiuojantis, jūs tomis seilėmis dalinatės, taigi neišvengsite viruso užkrato ir rizikuosite savo gyvybe bei sveikata.

Taigi, nors koronavirusas greičiausiai ir neplinta taip, kaip kitos lytiškai plintančios ligos, tokios kaip chamidiozė ar herpetinė infekcija, bet tai dar nereiškia, jog turėtumėte užsiiminėti seksu kaip įprasta.

KAIP GI DĖL APSIKABINIMŲ?

Jeigu kiekvieną naktį turite ką apsikabinti – jums pasisekė. Jei jūsų partneris gyvena su jumis, arba praleidžiate labai daug laiko kartu, realistiškai žiūrint, jūs abu turite tokią pačią riziką pasigauti COVID-19. Galų gale, visiškai nesvarbu, ką darote visą dieną būdami atskirai. Jūs galiausiai grįšite į namus ir artimai bendrausite su savo mylimaisiais, vakarieniausite, ar tiesiog žiūrėsite filmus ant sofos.

Tam, kad žmogus neužsikrėstų, jam reikėtų būti maždaug dviejų metrų atstumu nuo sergančiojo. Žinoma, nereikia kvailioti ir braižyti namuose dviejų metrų linijų. Šiuo metu žmonės ir taip patiria labai daug streso ir nerimo, o šie jausmai gali sustiprėti ir tada, jei užsidarysite savyje ir nebendrausite su artimais žmonėmis, ypač gyvenančiais su jumis. Tiesiog abu būkite higieniški, reguliariai plaukite rankas (bei seksualinius žaislus, jei tokiais dažnai naudojatės).

Žinokite, jog jei jūsų partneris susirgs, turėsite likti su juo namuose, nes tikimybė, kad ir jūs jau sergate yra labai aukšta. Geriau pasirūpinkite savo mylimu žmogumi ir sveikite dviese, apsikabinę.

KĄ DARYTI ŽMONĖMS, TURINTIEMS SANTYKIUS PER ATSTUMĄ?

Nors ir skrydžiai jau ir buvo atpigę, gaila, bet išvykti iš šalies ir nustebinti svetur gyvenantį savo mylimąjį (-ą) jau nebepavyks. Jeigu ieškote būdo kaip keliauti bei kuo greičiau išvykti iš šalies, tvirtai apsvarstykite šį sprendimą iš naujo. Jeigu jums nerūpi jūsų sveikata, pagalvokite apie kitus, ypač senesnio amžiaus žmones. Bendraukite su savo partneriu vaizdo skambučiais, taip pat užsiimkite seksu telefonu. Tai visada buvo ir bus vienas iš erotiškiausių dalykų tokio pobūdžio santykiuose. Šiuo metu tai itin svarbu. Jūs būsite sveiki, bei pasitenkinę.

Jeigu esate labai išsiilgę savo antrosios pusės, visada galite juos nustebinti ir nusiųsti jiems dovaną, arba daiktą, kuris jiems jus primins.

Neabejokite, kai baigsis pandemija, galėsite kartu nuskristi ten, kur jau seniai svajojote, bet niekaip neprisiruošdavote. Tai pats geriausias metas planuoti, nes laiko tam tikrai yra.

AR DERĖTŲ NUSTOTI SUSITIKINĖTI SU NAUJAIS ŽMONĖMIS, BEI EITI Į PASIMATYMUS?

Tikrai nesiūlome ištrinti visas turimas pažinčių svetaines ar programėles. Tačiau, protingiausia būtų atidėti vakarienių bei pasimatymų planus, kol paskelbtas karantinas. Šis metas tikrai nėra palankus pasimatymams bei ėjimui į viešas vietas (galų gale, nelabai yra kur eiti ir pirmasis pasimatymas tikrai nebus įspūdingas).

Tikrai nesiūlome su niekuo nebendrauti, kaip tik – bendraukite. Pasidarykite pasimatymą per online skambutį, arba tiesiog kalbėkitės telefonu – taip tikrai geriau pažinsite vienas kitą.

Skambinkite!
Adresas