Kontraceptinės tabletės gali būti kelias į santuoką, kurią lydės blogas seksas

Pradinis » Straipsniai » Kontraceptinės tabletės gali būti kelias į santuoką, kurią lydės blogas seksas
Kontraceptinės tabletės gali būti kelias į santuoką, kurią lydės blogas seksas

Visi žinome, kad kontraceptinės tabletės atnešė moterims seksualinį išsilaisvinimą. Dabartiniai tyrimai rodo, kad kontraceptikai taipogi sukelia seksualinį nepasitenkinimą.

 

Naujienos nėra visiškai pesimistiškos: moterys, vartojančios tabletes, dažniausiai renkasi vyrus, kurie yra patikimesni bei puikūs tėvai. Jos lieka susituokę su jais vidutiniškai dvejais metais ilgiau nei tos moterys, kurios sutiko savo vyrus nevartodamos tablečių.

Bet tai tikrai nėra dėl puikaus ar gero sekso. Kai moterys geria kontraceptikus ir sutinka vyrus, jų hormoninis radaras seksualinei chemijai yra išjungtas. Taigi, jos linkę rinktis tą, kuris atrodo patikimesnis, o ne tą, kuris seksualesnis.

 

Škotijos universiteto mokslininkai ištyrė 2519 moterų bei pateikė joms klausimynus apie jų santykius. Jos visos turėjo bent vieną vaiką, o pusė tiriamųjų moterų vartojo kontraceptikus, kai sutiko savo partnerius pirmąjį kartą.

 

Rezultatai parodė, kad moterys, kurios vartojo kontraceptikus, kai susipažino su savo vyrais, buvo jais labiau patenkintos kaip partneriais gyvenime, tačiau mažiau patenkintos miegamajame.

 

Mokslininkai teigia, kad taip gali būti dėl to, kad kontraceptinės tabletės reguliuoja hormonus. Tai yra tie patys hormonai, kurie sąveikauja su mūsų vadinamais „histosuderinamumo genais“. Šie genai mums padeda rasti poras, kurios į mus genetiškai nepanašios, nes tokios sąjungos labiau linkusios susilaukti sveikų naujagimių. Kitaip tariant, mus labiau traukia genetiškai skirtingi asmenys (evoliucija mums tokiu būdu suteikė malonę), tačiau vartojant kontraceptikus, ši trauka yra panaikinama.

 

Taigi, ar norite trumpos santuokos ir puikaus sekso ar ilgos santuokos ir blogo sekso? Manyčiau visi pasirinktume pirmąjį variantą, kol neatsižvelgtume į neplanuoto nėštumo faktorių. Aišku, tai tik juokelis su tiesos prieskoniu. Galbūt prezervatyvai yra geriausias šios dilemos sprendimas?

Skambinkite!
Adresas