APIE UROLOGĄ

Ramūnas Kerpauskas

Urologas - Seksologas

Daugiau nei 15 metų patirtis operacinėje ir ambulatorinėje urologijoje, onkourologijoje ir seksologijoje.  Gydytojas urologas Kaune kasmet stažuojasi įvairiuose Pasaulio urologų draugijos, Europos urologų draugijos, Amerikos urologų draugijos, Europos seksologų draugijos kongresuose ir kursuose, iš kur grįžta su naujausiomis žiniomis. Naujos žinios ir metodai yra pritaikomi urologinių ir seksologinių problemų sprendimui.

Ramūnas Kerpauskas, urologas Kaune, yra Privačių urologų draugijos prezidentas. Draugija organizuoja konferencijas, kuriose yra pateikiamos žinios apie naujus urologinių ir seksologinių sutrikimų diagnostikos ir gydymo metodus Lietuvos urologams.

Ramūnas Kerpauskas taiko naujus gydymo metodus urologijoje ir seksologijoje: ESWT – ekstrakorporinę šoko bangų terapiją, PRP terapiją.

Esame įsikūrę naujoje klinikoje miesto centre – Andromeda Clinic. Galime pasiūlyti ir nuotolines konsultacijas.

Atsirado seksualiniai sutrikimai? Vargina prostatos susirgimai? Kankina šlapinimosi problemos?

Urologas Kaune – seksologas siūlo kokybiškas ir konfidencialias konsultacijas.

Urologas atlieka šiuos tyrimus urologinių ligų ir seksualinių problemų nustatymui:

urologas kaune
Pakonsultuotų pacientų
5000 +
Metų patirtis urologijoje
0
Pacientų per dieną
0 +
Sėkmingai išgydytų pacientų
0 %
urologas kaune

UROLOGAS KAUNE - RAMŪNAS KERPAUSKAS

Kas yra urologas?

Urologas Kaune tiria ir gydo vyrus ir moteris, sergančius šlapimo takų uždegiminėmis ligomis (inkstų, šlapimo pūslės, prostatos, lytinių organų), šlapimo takų akmenlige (inkstų, šlapimo pūslės), šlapimo takų ir vyro lytinių organų onkologiniais susirgimais (inkstų, šlapimo pūslės, prostatos, sėklidžių irk t.). Urologas Kaune taip pat šalina vyrų reprodukcinės sistemos ir seksualinius sutrikimus .

Urologas Kaune diagnozuoja ir gydo dažniausią vyrų onkologinę ligą- prostatos vėžį. Taiko ankstyvas prostatos vėžio diagnostikos ir prevencijos priemones. Urologas Kaune taip pat nustato ir gydo kitas vyų lytinių organų onkologines ligas – sėklidžių ir varpos vėžį.
Urologas – tai gydytojas, pas kurį pirmą kreipiasi vyrai po “nuotykių” ištyrimui dėl lytiškai plintančių ligų. Urologas Kaunegydo gonorėją, chlamidijozę, ureaplazmozę, mikoplazmozę, lytinių organų herpes, lytinių organų karpas ir kitas ligas. Diagnostikai naudojamas patikimas ir tikslus PGR tyrimas. Urologas Kaune gydo balanopostitą– dažniausią varpos uždegiminę ligą.

0 %
Patikimumas
0 %
Konfidencialumas
0 %
Profesionalumas

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt