PRP terapija erekcijai gerinti. Arba kas yra P-Shot?

prp terapija p-shot

Jeigu kada nors domėjotės naujausiais erekcijos sutrikimų gydymo metodais, tikrai girdėjote apie PRP (Platelet Rish Plasma) terapiją – gydymą trombocitais praturtinta plazma. Tai šiuo metu vienas populiariausių  naujų erekcijos gydymo metodų, dar vadinamas Priapus Shot (Priapo šūvis) arba P-Shot. Priapas – graikų mitologijoje derlingumo, vaisingumo dievas, vyriškų genitalijų globėjas.

PRP terapija – tai procedūra, kurios metu į varpą suleidžiama paties vyro kraujo plazma, praturtinta trombocitais. Tai vienas saugiausių ir efektyviausių būdų gydyti vyrų impotenciją.

Šio proceso metu paimamas mažas kiekis kraujo, jis centrifuguojamas ir PRP dalis atskiriama nuo visumos. Tuomet PRP koncentratas įšvirkščiamas tiesiai į varpą. Kad pagerinti erekciją ir pašalinti sutrikimą, reikia P-Shot procedūrą atlikti ne mažiau kaip 2-6 kartus.

Kaip veikia P-Shot procedūra?

Nuo kraujo atskirta PRP dalis susideda iš itin aktyvių glikoproteinų, dar žinomų kaip augimo hormonai, kurie gydo žaizdas ir skatina augimą. Ją sušvirkštus į varpą, augimo hormonai atstato pažeistas ląsteles bei skatina naujų ląstelių gamybą.

Daugėjant naujų varpos akytkūnių audinių ir gerėjant jų kraujotakai, erekcijos metu jie maksimaliai prisipildo kraujo. Taigi, natūraliai pagerėja jūsų gebėjimas patirti ir išlaikyti erekciją.

Gydymas paprastai atjaunina vyrišką organą. Taip pat pagerina kraujo tekėjimą varpoje, ženkliai padidina jos apimtį bei padidina ištvermę, pojūčius ir malonumą.

PRP terapija ženkliai pagerina seksualinį veržlumą ir jautrumą, nes jums nebereikia nervintis sekso metu dėl erekcijos. Daugeliu atvejų erekcijos sutrikimas susijęs su psichologija. Kartais nepatyrus erekcijos, pradedama apie tai galvoti nuolat, ir tai gali tapti psichologiniu barjeru, trukdančiu patirti erekciją ir kitą kartą. Naudojant PRP, jūsų lytinis organas atgaivinamas, todėl galite labiau pasitikėti savimi ir geriau pasirodyti lytinio akto metu.

Kokie pranašumai?

Lyginant su kitais erekcijos sutrikimo gydymo metodais, PRP terapija turi daug pranašumų:

  1. Kitaip negu kitiems erekcijos sutrikimo gydymo metodams, PRP terapijai nereikalinga pagalba iš išorės. Viskas, kas naudojama problemai išspręsti ir išgydyti, tai jūsų paties kūno galimybės.
  2. Ši procedūra nechirurginė ir nėra skausminga. Prieš ją atliekant, varpa sutepama nuskausminančiu tepalu.
  3. Žymiai pagerina kraujo tekėjimą varpoje ir sustiprina erekciją.
  4. PRP terapija turi ilgalaikį išliekamąjį efektą, ko nebūtų galima pasakyti apie tabletes,kurias reikia gerti kaskart prieš lytinį aktą, o tai ilgainiui gali turėti šalutinių poveikių organizmui.
  5. Procesas visiškai saugus ir natūralus. Nėra jokių šalutinio poveikio ar alergijos, ir tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl gydytojai rekomenduoja PRP terapiją erekcijos sutrikimui gydyti.
  6. Tai išbandytas ir patikrintas metodas, skirtas gydyti ir atnaujinti audinius. Šis gydymas taikomas ne tik erekcijos sutrikimui, bet ir sausgyslių, sąnarių traumoms gydyti, atjauninančioms grožio procedūroms.

Jei vis dar svarstote ar pasirinkti PRP terapiją

PRP terapija yra itin efektyvus būdas erekcijios sutrikimų gydymui visų amžiaus grupių vyrams. Tai labai saugu ir neturi jokio šalutinio poveikio. Visos PRP terapijos audinių gydymo ir atstatymo galimybės yra įrodytos klinikinių tyrimų metu. Taigi, jeigu ieškote ne invazinio, ne chirurginio sprendimo gydymui – PRP terapija puikus pasirinkimas!

Pasitarkite su mūsų specialistais, ar esate tinkamas šiai procedūrai. Galbūt tai sprendimas, kurio ieškote? Telefonas konsultacijai: +370 686 41 970.

 

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt