Vieno žmogaus seksualinės problemos gali būti kito erotinė fantazija

Seksualines problemos

Kas yra laikoma seksualine “problema”? Atsakymas priklauso nuo to, kokio žmogaus paklausi šio klausimo.

Pavyzdžiui, pakalbėkime apie priešlaikinę ejakuliaciją. Ja sergantys vyrai, linkę orgazmą pasiekti labai greitai. Nors tai plačiai laikoma seksualine disfunkcija, atsiranda vis daugiau moterų, fetišuojančių šį dalyką ar fantazuojančių kaip greitai ir gerai patenkina savo partnerį. Juk vyrai dažnai labai laimingi, jei jų partnerė greitai patiria orgazmą.

Yra moterų, kurios greitą vyrų ejakuliaciją vertina, kaip didelės aistros joms ženklą. Kitos tame mato net savo didelės galios demostraciją. Ypač jei jos patiria klitorinį orgazmą, o vaginalinis aktas joms nėra labai svarbus pasitenkinimui.

Kai kuriems gėjams vyrams nėra nieko karštesnio, kai jis įsiskverbia į savo partnerį, kuris greitai ir spontaniškai ejakuliuoja be jokios varpos stimuliacijos. Tai jiems parodo, jog jie savo partneriams patinka tiek, kad tie patiria spontanišką orgazmą.

Tokie žmonės paaiškina savo partnerio greitą orgazmą kaip ženklą, jog jie yra patys seksualiausi ir sugeba patenkinti savo antrąsias puses. Deja, iki šiol nėra tyrimų, galinčių pasakyti, kiek daug žmonių turi tokią “savotišką”  nuomonę apie partnerio greitą ejakuliaciją. Tačiau, jų nėra dėl to, kad tarp vyrų tai paversta problema, o ne fetišu, ir niekas net neįtaria, jog kai kuriems žmonėms tai gali suteikti itin didelį malonumą.

Greita ejakuliacija vaizduojama kaip gėdingas bei seksualinio nesubrendimo ar nekompetencijos ženklas. Bet visais atvejais sakyti, jog ją turintys vyrai turi problemą, mes 100 procentų negalime.

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt