Suvaidintas orgazmas

Suvaidintas orgazmas

Kokia pirmoji mintis Jums ateina į galvą, kai išgirstate žodžius „suvaidintas orgazmas“? Dauguma pasakys, kad tai – neteisinga. Ypač vyrai. Juk jiems suvaidinti orgazmą labai sunku. Bet moterys vis tiek tai daro. Kodėl?

Pabandykime apginti jas ir jų netikrą orgazmą.

Be abejo, geriausias santykių scenarijus, kuomet niekam nereikia atsidurti tokioje situacijoje, kada reikia kažką vaidinti. Idealu, kai „tai“ tiesiog įvyksta ir nekelia jokių problemų. Bet kas tada, jei santykių scenarijus nevykęs? Tuo metu dažna moteris norėtų šalia savęs turėti partnerį, kuris sugebėtų išgirsti ir suprasti, kad gal jai tuo metu ir nereikia orgazmo, kad galima mėgautis seksu, kuris ne visada juo baigiasi. Turėti partnerį, kuris sugebėtų pajausti, išgirsti ir suprasti, ką jis daro ne taip, ar ko nesinori, kad jis darytų. Ir neįsižeistų, o vyrams tai labai būdinga.

Kaip nebūtų keista, bet „suvaidintam orgazmui“ nemažą ir, paradoksalu, tikrai ne visada teigiamą įtaką padarė feministinis judėjimas. Dešimtmečius, šimtmečius, tūkstantmečius niekas iš tikrųjų nesirūpino moterų seksualiniais malonumais. Bent jau apie tai nebuvo viešai diskutuojama. Augant feminizmui, visi suprato , kad moterų seksualinis malonumas taip pat labai svarbus. Bet čia kartais netgi perlenkiama lazda, kadangi kai kurios feministės teigė, kad vyrai būtinai turi moterims suteikti orgazmą, o moterys staiga tapo įpareigotos būtinai jį pajausti. Ir moterims dabar jau gali tekti aiškinti dėl nepatirto orgazmo ne tik prieš vyrus, bet ir prieš moteris.

Ir nors moters patiriamas seksualinis pasitenkinimas vis dar išlieka toks paslaptingas ir miglotas dalykas, orgazmas šiais laikais tapo gero sekso matavimo vienetu. Staiga pagal tai, ar moteris jaučia orgazmą, ar jai patinka orgazmas, pradėta spręsti, ar moteriai patinka seksas.

Bet seksualinis malonumas yra daug platesnė ir sudėtingesnė sąvoka nei orgazmas. Orgazmas nebūtinai reiškia, kad mėgaujatės seksu. Orgazmo nebuvimas nebūtinai reiškia, kad nemėgstate sekso. Kai visas intymus gyvenimas suredukuojamas tik iki šios svarbios, bet labai specifinės ir, deja, labai trumpos seksualinio malonumo dalies, nemažai moterų patenka į savotiškus spąstus. Ir vietoj to, kad džiaugtųsi intymiais santykiais (ar pajustų malonumą būtent jai specifiniu būdu), yra priverstos galvoti apie būtinybę pajusti orgazmą.

O gal moteriai seksas labai malonus, bet ji gauna savo orgazmus masturbacijos metu?
Gal moters orgazmai yra tokie intensyvūs, kad ne visada norisi juos turėti?
Gal tiesiog moteriai yra anorgazmija, bet ji nemato tame jokių problemų?

Yra daugybė scenarijų, dėl kurių moterims neįvyksta orgazmas, arba dėl ko jo kartais netgi nesinori.
Kadangi šiuo metu pasaulis sukūrė idėją, jog orgazmas – standartas, tai turime ir tiesmukiškus vyrus, kurie savo ego vertina tik pagal tai, ar jų partnerė patiria orgazmą, ar ne.
Ir tuomet, jei moteris nenori neigiamai atsakyti į vyro kluasimą: „ o, brangioji , ar tau patiko, ar baigei?“, orgazmo suklastojimas tampa vieninteliu būdu visiems likti laimingiems.

Aišku, būna ir tokių situacijų bei momentų, kai seksas tikrai blogas, ir moteris nori, kad jis kuo greičiau pasibaigtų. Tuomet „vaidyba“ tikrai gali paskatinti vyrą greičiau baigti kankinančią procedūrą.

Jei moteris yra užmezgusi nuolatinius santykius ir planuoja tęsti lytinius santykius su tuo žmogumi, nors ir negaudama trokštamo malonumo, „suvaidinti orgazmai“ gali nuvesti į aklavietę, kur niekam nebus gerai.
Bet jei moteris pakliuvo į vienos nakties nuotykį, partneris nevykęs, o nesinori aiškintis su nepažįstamuoju dėl savo orgazmo, vaidyba gali padėti kuo greičiau viską užbaigti. Tik tuomet iš savo feminisčių draugių moteris gali sulaukti priekaišto, kad štai tokios orgazmo klastotės ir moko vyrus daryti lovoje dalykus, kurie nepatinka moterims. O jie nesupranta buvę apgauti ir jaučiasi sekso dievais.

Sakoma, kad moterys linkusios meluoti dėl kažkokios priežasties. Vyrams kartais labai sunku tą priežastį įspėti, todėl jiems reikia padėti.  O vyrams reiktų suvokti, kad moterų lytinis pasitenkinimas bei orgazmas yra žymiai sudėtingesni nei jų.
Kita vertus, jei orgazmą norės suvaidinti patyrusi moteris, ji tai meistriškai ir padarys. Nesuprasi…

Urologas Kaune Ramūnas Kerpauskas

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt