Nuo degtinės tamponų iki alaus klizmos: netradicinis alkoholio vartojimas tarp universiteto studentų

Blogas

Keletas universiteto studentų sugalvojo būdą kaip išlaikyti alkotesterio testą sustabdžius policijai ir nebūti pagautiems už vairavimą išgėrus. Šis būdas jiems atrodė tiesiog genialus. Jų sugalvotas būdas buvo alkoholio patekimas į organizmą ne oraliniu, o analiniu būdu – į išangę įsidėti degtinėje ar tekiloje išmirkytus tamponus. Tokiu atveju, jų nuomone, iš burnos nesklis alkoholio kvapas, nes negalės iškvėpti jo garų. Tačiau kokią įtaką organizmui tai gali turėti?

Interneto paieškoje suvedę ,,vodka-soaked tampons” surastumėte daugybę užklausų. Dalis jų būtų įdomios istorijos apie merginas bei vaikinus naudojančius alkoholyje išmirkytus tamponus, kita dalis pasakoja apie sau daromas vyno ar alaus klizmas. Taip pat rastumėte daug istorijų, kurios sako, kad tai tik gandai prasilenkiantys su realybe. Tad kaip yra iš tiesų?

Dalis studentų iš tiesų naudoja šiuos keistus alkoholio įsisavinimo būdus, tačiau tokių atvejų labai nedaug. Ši idėja plačiai paplitusi kaip gandas, tačiau nėra ir visiškas mitas. 2014 metais įvykusioje apklausoje iš 2349 dalyvių tik 1,1% (26 studentai) pareiškė naudoję netradicinius alkoholio vartojimo metodus. Dažniausiai tai buvo alkoholio purkštuvas, kuris alkoholį paverčia į įkvepiamą miglą. Taip pat atsirado studentų naudojančių ,,eyeballing” metodą, kai alkoholis lašinamas tiesiai į akis. Tik keli jų prisipažino vartoję alkoholio tamponus.

Kadangi alkoholio vartojimas analiniu ar vaginaliniu būdu nėra labai paplitęs, to kol kas dar negalime laikyti didele problema.

Kokią įtaką organizmui gali turėti alkoholis vartojamas per “apatinę kūno dalį”? Pirmiausia, tai sukelia gerokai didesnę intoksikaciją, nes alkoholis į kraujo sistemą patenka tiesiogiai, aplenkdamas virškinimo sistemą ir kepenis. Taip pat jis gali sukelti sudirginimą, fizinį nepatogumą, o jei po to užsiimama seksu -padidinti tikimybę užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis.

Be visų prieš tai paminėtų minusų, alkoholio vartojimas netradiciniu būdu taip pat nepadeda išlaikyti ir alkotesterio testo. Alkotesteris veikia skaičiuodamas alkoholio kiekį kraujyje. Jei jūsų kraujyje yra alkoholio, jūs bet kokiu atveju dalį jo iškvėpsite kvėpuodami ir tai bus užfiksuota.

Taigi, nei alkoholio vartojimas analiniu ar vaginaliniu būdu su tamponais, nei alkoholio klizmos neturi tokių pliusų, apie kuriuos kalbama. Laimei, toks vartojimo būdas pasitaiko itin retai.

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt