Neįprasti dalykai, kurie pernai metais buvo rasti įstrigę žmonių genitalijose

genitalijose istrige daiktai

Kiekvienais metais JAV prekių vartojimo saugos komisija atnaujina savo duomenų bazę apie “su vartotojais susijusių gaminių sukeltus sužeidimus”. Tai visuomenės sveikatos įrankis, kurio pagalba registruojami skubios pagalbos iškvietimai, susiję su plataus vartojimo prekėmis. Šiame sąraše aprašomi ir įvairūs objektai, kuriuos žmonės įstrigdino savo genitalijose.

 

Žmonėms tiesiojoje žarnoje įstrigę daiktai, kurie privertė juos kreiptis į skubiąją pagalbą, praeitais metais buvo: dantų šepetėlis, stūmoklio rankena, kalakutienos kulšelės pakuotė, žaislinė ledo ritulio lazda, vandens pistoletas, mažas šampūno buteliukas, didelis šampūno butelis, skardinė obuolių padažo, lemputė ir kalėdinis papuošimas.

 

Makštyje įstrigę daiktai buvo: dantų šepetėlis, mobilusis telefonas, žaislinė figūrėlė, guminis rutulys ir kvepalų buteliukas.

 

Tarp varpos šlaplėje įstrigusių daiktų buvo: pieštukai, pjaustyklė, tušinukas, saldainio (čiulpinuko) lazdelė, atsuktuvas, segtukas ir vestuvinis žiedas (kad ir kaip sunku tai įsivaizduoti).

 

Daugeliui iš jūsų turbūt įdomu, kodėl žmonės šiuos daiktus kiša ten, kur nereikia. Turbūt nenuostabu, kad didžioji dalis šių veiksmų yra susijusi su seksualinio pasitenkinimo siekimu.

 

Poliembolokoilomanija – tai liguistas potraukis kaišioti įvairius daiktus į organizmo natūralias angas. Seksualiniai motyvai dažniausiai būna tada, kai tos angos yra tiesioji žarna, makštis ar varpa (konkrečiai – šlaplė, esanti varpoje).

 

Pavyzdžiui, vyras, įterpiantis daiktus į savo tiesiąją žarną, gali mėginti stimuliuoti prostatą, kol masturbuojasi. Panašiai ir moterys, įterpiančios daiktus į makštį, gali stimuliuoti save. Abejais atvejais dažniausiai naudojami namų apyvokos daiktai, nes neturima jokių sekso žaislų.

Vyrai, kurie įterpia daiktus į šlaplę, gali tai padaryti žaisdami BDSM.  BDSM tai  sudėtinė santrumpa, reiškianti surišimą ir discipliną (angl. bondage & discipline), dominavimą ir nuolankumą (angl. dominance & submission) ir sadizmą bei mazochizmą (angl. sadism & mazochism). Tai yra skausminga, todėl dauguma šių vyrų patiria malonumą bei vadinami mazochistais.

Tačiau ne visi, įsikišantys pašalinius daiktus sau į angas tai daro seksualiniais tikslais. Kiti galimi motyvai gali būti savęs žalojimo troškimas (tai kartais nutinka asmenims, turintiems ribinių asmenybės sutrikimų). Bandymas nusižudyti, haliucinacijos ir psichozės bei kiti pažinimo sutrikimai, kaip ir bandymai atkreipti į save dėmesį taip pat būna dažna šio reiškinio priežastis.

Nors ir yra tūkstančiai dokumentais patvirtintų poliembolokoilamanijos atvejų, dar nežinome tikslaus šio potraukio paplitimo. Tačiau tie, kurie tai išbando vieną kartą, dažniausiai šį savo elgesį pakartoja.

Urologas Kaune R. Kerpauskas

Konfidencialios, profesionalios konsultacijos Kaune bei naujausi gydymo metodai.

© 2024 Created by Betop.lt